899/1251
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Uden titel. Sign. P.A. 1984. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 20×11,5.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020
Vurdering
Hammerslag