2423/571
José Maria Larrondo (f. 1958)
“Children's Duel”, 1989. Sign. Larrondo på bagsiden. Olie på lærred. 114×100. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag