2249/538
Eamon O'Kane (f. Belfast 1974, Bor og arbejder i Danmark og Norge)
“Tugendhat chairs with red floor”. Sign. på bagsiden Eamon O'Kane 2015. Olie på masonit. 30×40.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag