Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Fem kompositioner fra serien “La Comedie Humaine”, 1954. Tryksign. Picasso samt dateret i trykket. Serigrafier i farve. Bladstørrelse hver 31×38. Uindrammet. (5)
Original stand. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design (udskudt), 7. juni 2018
26 bud