12114/187
A. Jacobsen (, dansk maler, 19.-20. årh.)
Skovparti med søbred. Sign. Olie på lærred, monteret på lærred. 23×33.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag