12013/​147

Ubekendt designer

Et par væglamper af rødlakeret metal med skærme af hvid akryl. L. ca. 15. (2)

Monteret med ny hvid ledning med afbryder.

Brugsspor og mindre ridser i det røde metal.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag