2045/445
Art déco lysekrone af bronze, seks svungne lysarme. 20. årh.s begyndelse. H. 50. Diam. 56.
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag