2045/​445

Art déco lysekrone af bronze, seks svungne lysarme. 20. årh.s begyndelse. H. 50. Diam. 56.

Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag