2148/817
Ruben Gelardi (f. København 1935)
Opstilling. Sign. Ruben Gelardi. Olie på plade. 58×80.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag