2250/7574
Stephen Gilbert (f. Fife, Skotland 1910, d. Frome, England 2007)
Uden titel. Sign. S. Gilbert 90 med dedikation “à Francoise”. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 29×41. Uindrammet.
Original stand.
CoBrA, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag