2124/9026
Taske af kanvas med blomster print, røde læderbesætninger, gyldne beslag, hank, justérbar skulderstrop, snørelukning, rum med magnetlås, indvendig lynlåslomme og beige for. H. 30 x B. 32 x D. 13 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Pletter på kanvas og krakeleret for. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag