12109/267
Et sæt på fire cocktailskeer af sølv, prydet med forgyldt vedhæng i form af tyrehoved. Udført hos Sylvsmidja, Norge. L. eksl. vedhæng 18. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag