2439/174
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
To mariner. Sign. V. Qvistorff 1930 + 1932. Olie på træ. Begge 16×22. (2).
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
70594 | ||
998214 |