2116/98
Et par empirestager af patineret og forgyldt bronze. Dekoreret med stiliseret ornamentik. 19. årh. H. 29. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag