2143/686
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
Komposition. Sign. EK '03, 9/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 77 × 56. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud