2440/​778

Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)

Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)

Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)

“Cobra Bulletin” pour la coordination des investigations artistiques No. 1. Bruxelles 1949 med fire litogtaografier af Asger Jorn, Ejler Bille and Carl-Henning Pedersen. Tryksign. 31×25.

Papiret er gulnet. Håndteringmærker. Orig. omslag mangler.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

806575 1.000 DKK

Levering i USA fra 450 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK