2448/​870

Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)

Reolvæg af massiv mahogni bestående af seks bogreoler samt syv medfølgende sokler, fire bogreoler med messingforede samlingshuller. Udført hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5. (13)

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

15.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1063549 10.500 DKK