2005/80
Tre-delt kaminforsats af patineret bronze, støbt med rocailler, vaser og bladværk. Rococoform. 19. årh. H. 38. B. 107.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag