1821/787
Fem afrikanske masker af udskåret og delvis bemalet træ. Gabon, Elfenbenskysten m.m. 20. årh. H. 17–42. (5)
Mindre afskalninger og afslag.
Moderne kunst og design, 22. maj 2018
Vurdering
Hammerslag