1821/​787

Fem afrikanske masker af udskåret og delvis bemalet træ. Gabon, Elfenbenskysten m.m. 20. årh. H. 17–42. (5)

Mindre afskalninger og afslag.

Moderne kunst og design, 22. maj 2018

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag