861/1058
Guy de Rougemont (f. Paris 1935)
Konkret skulptur. Usign. Skulptur af polykrom bemalet kunststof. Monteret på firkantet stand. H. inkl. stand 235.
Proveniens: Artcurial, Paris
For konditionsrapport kontakt afdeling.
Moderne malerier & grafik, 2. december 2015
Vurdering
Hammerslag