2008/625
Erró (Gudmundur Gudmundsson) (f. Olafsvick 1932)
Komposition. Sign. Érro 1993, 52/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 70×52.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag