12013/19
Et par lågskåle med skeer og bakke af sølv med emaljefarver. Stemplet AG 990 og Silver 999. Korea, 20. årh. Ubrudt med original æske. (5)
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud