2438/823
Poul M. Volther (f. 1923, d. 2001)
Spisebord af eg med hollandsk udtræk. Model C 35. Udført for FDB. H. 72. L. 135/224. B. 85.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle skjolder.
Fra
i
Vurdering
861266 |