2417/​68

Langbord af massiv mørkpoleret elm, balusterformede gavle. 20. årh. H. 78. L. 232. B. 100.

Brugsspor

Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag