2417/68
Langbord af massiv mørkpoleret elm, balusterformede gavle. 20. årh. H. 78. L. 232. B. 100.
Brugsspor
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag
Brugsspor