888/186
SVENSK rokoko armstol af original gulmalet træ. 18. årh.s midte.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Original bemaling. Ny polstring og betræk.
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag