2312/139
Ubekendt maler, 20. årh.
Opstilling. Sign. E. P. Olesen, anno 1968. Olie på lærred. 35,5×45.
Udstillet: Kunstnernes Påskeudstilling 1970 nr. 35.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag