2438/762
Sonna Rosén
“Solfjädern”. Armstol af bøg. Formgivet 1948. Udført hos Nässjö Stolfabrik, Sverige.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1133488 | ||
885673 | ||
1133488 |