2427/781
Dansk design
Par gallerilamper af patineret messing med snorafbryder. 1940–50'erne. L. 24. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
21 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 | ||
1043808 (Autobud) | ||
819954 | ||
1043808 (Autobud) | ||
913453 | ||
1043808 | ||
1054748 | ||
246527 | ||
848160 |