2427/​781

Dansk design

Par gallerilamper af patineret messing med snorafbryder. 1940–50'erne. L. 24. (2)

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.500 DKK  

21 bud

Tidspunkt Byder Bud
819954 (Autobud) 1.500 DKK
298536 1.450 DKK
819954 (Autobud) 1.400 DKK
298536 1.350 DKK
819954 (Autobud) 1.300 DKK
298536 1.250 DKK
819954 (Autobud) 1.200 DKK
298536 1.150 DKK
819954 (Autobud) 1.100 DKK
298536 1.050 DKK
819954 (Autobud) 1.000 DKK
298536 950 DKK
819954 900 DKK
1043808 (Autobud) 850 DKK
819954 850 DKK
1043808 (Autobud) 800 DKK
913453 750 DKK
1043808 360 DKK
1054748 340 DKK
246527 320 DKK
848160 300 DKK