2425/​275

Fransk rejseur af forgyldt messing og slebet glas, skive af hvid emalje med sorte romertal, værk med repetion. Tilhørende etui af sort læder. 19. årh.s slutning. H. 12. B. 8. D. 7.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK