1834/​1151

Othmar

Diamantørestikker af oxideret og forgyldt sølv og 14 kt. guld hver prydet med talrige rosenslebne diamanter. L. 45 mm. (2)

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Smykker, 22. august 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK