2132/1141
Armbånd af 18 kt. guld samt medaljon af 14 kt. guld. L. 21 og 3 cm. Vægt ca. 32 g. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Vedhæng mangler en sten.
Smykker og Fashion, 11. august 2021
Vurdering
Hammerslag