2132/​1141

Armbånd af 18 kt. guld samt medaljon af 14 kt. guld. L. 21 og 3 cm. Vægt ca. 32 g. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Vedhæng mangler en sten.

Smykker og Fashion, 11. august 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

7.500 DKK

7.500 DKK
7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK
(Autobud) 5.500 DKK
5.000 DKK
(Autobud) 3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK