1850/612
Alberto Giacometti (f. Stampa 1901, d. sst. 1966)
Udstillingsplakat fra Galerie Maeght. Usign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 47×63. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud