2005/855
Hans Per Jeppesen. Et par “Calmo” væglamper af aluminium. Udført og stemplet hos Fog & Mørup. H. 8. B. 29. D. 13. (2)
Alders- og brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag