1302/233
L. van Howe (f. 1843, d. 1902, pseudonym for Karl Kaufmann)
Vinterparti fra Amsterdam. Sign. L. van Howe. Olie på lærred. 31×52.
Behov for let overfladerensning.
Kunstner rettet 31.12.2012.
Ældre malerier og antikviteter, 7. januar 2013
Vurdering
Hammerslag
18 bud