1401/9020
Et par italienske lysestager af forgyldt og marmoreret metal og træ. 20. årh.s slutning. H. 33. Diam. 25. (2).
Almindelig brugsslitage. Forgyldning med minimale afslag.
Interior, 2. januar 2014
Vurdering
Hammerslag
11 bud