877/782
Mette Winckelmann (f. Sønderborg 1971)
“Reading About It”. Sign. på bagsiden Mette Winckelmann 2007. Olie på lærred. 190×140.
Proveniens: Galleri Christina Wilson, København.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag