2412/226
Leif Ragn-Jensen (f. København 1911, d. Silkeborg 1993)
Fire dyremotiver. Sign. monogram. Olie på plade. Hver ca. 33×24. Uindrammet. (4)
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag