2131/261
Dansk senempire spejl i Damborg stil, ramme af forgyldt træ. 19. årh.s midte. H. 144. B. 71.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud