12114/16
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Fem Maskekompositioner. Sign. EJ 92, nr. 13/200. Litografier i farver. Bladmål 65×50. Uindrammede. (5)
Nogle blade med pletter og folder i papiret.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag