2432/778
Ubekendt design
Justérbar bordlampe af patineret messing med skærm af plast. 1940–50'erne. H. 47.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1092565 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.