2437/​81

Et par kinesiske smalle væg paneler af træ, lakeret i sort og skåret med tekst i guld. 20. årh. H. 202 cm. B. 21 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Den ene med flere revner øverst.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?