2043/137
Dansk kommode af bemalet og delvist forgyldt træ. Louis XVI form, 19./20. årh. H. 80. B. 90. D. 44.
Afskalning, særligt på toppen (se foto). Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud