2448/​44

Fransk Louis Philippe spejl i ramme af forsølvet træ, dekoreret med perlestaf. 19. årh.s. slutning. H. 82. B. 56.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afslag.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

14 bud

881620 3.600 DKK
856082 (Autobud) 3.400 DKK
881620 3.400 DKK
856082 (Autobud) 3.200 DKK
881620 3.000 DKK
856082 (Autobud) 2.900 DKK
881620 2.800 DKK
856082 (Autobud) 2.600 DKK
881620 2.500 DKK
856082 (Autobud) 2.400 DKK
897727 2.300 DKK
856082 (Autobud) 2.200 DKK
881620 2.100 DKK
856082 2.000 DKK