2432/1372
Et sæt bestående af et par solbriller med røde stænger og et par med sølvfarvede stænger prydet med talrige similisten. (2)
To etuier medfølger. Christian Dior etui fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage og drysser sort smuds.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Dior solbriller mangler fem sten.
Vurdering
1150674 |