1822/791
Fad af bronze. Stemplet Evan Jensen, Copenhagen. Dessin. 212. Diam. 10,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 29. maj 2018
Vurdering
Hammerslag