12108/130
Bamse Kragh-Jacobsen (f. København 1913, d. sst. 1992)
Konkret Komposition. Sign. Kragh-Jacobsen, nr. 99/184. Litografi i farver. Bladmål 70×50. Uindrammet.
Friskt og ubrugt eksemplar. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag