1920/​1523

Et par barokform kaminbukke af malm og jern. 19. årh. H. 24 cm L. 39 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 16. maj 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag