1920/1523
Et par barokform kaminbukke af malm og jern. 19. årh. H. 24 cm L. 39 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
Varia, 16. maj 2019