2049/650
Nina Sten-Knudsen (f. København 1957)
Uden titel. To kompositioner. Begges sign. Nina Sten-Knidsen, hhv. 178/180 og E.A. 3/15. Litografier i farver. Bladstørrelser 56×76 og 76×53,5. (2)
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag