2204/241
Bjerglandskab. Tusch og gouache på papir. 20. årh. Lysmål 80×36 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Foldemræker, fugtpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag