2417/403
Hollandsk vitrineskab af nøddetræ, buet top, front og sider med glas, svungen underdel med tre skuffer. 19. årh. H. 200. B. 101. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Enkelte finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag