12139/85
Seks vinpropper af porcelæn, de fire dekoeret i farver. 19.-20. årh. H. ca. 6,8–9 cm. (6)
Brugsspor. Enkelte reparationer.
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud